1 |
Noosa Heads SLSC |
Team B
|
Darren Mercer, Jordan Mercer
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
Newport SLSC |
Team D
|
Lizzie Welborn, Max Brooks
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
Avoca Beach SLSC |
Team B
|
Ella Beere, Fletcher Armstrong
|
Heat 1 |
0 |
|
1 |
Bulli SLSC |
Team A
|
Michael Locke, Jasmine Locke
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
Newport SLSC |
Team A
|
Jemma Smith, Mitchell Trim
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
Manly LSC |
Team A
|
Nick Dawe, Naomi Scott
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
Northcliffe SLSC |
Team C
|
Danielle Mckenzie, Mackenzie Hynard
|
Heat 1 |
0 |
|
2 |
North Bondi SLSC |
Team C
|
Brianna Massie, Jackson Collins
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
Half Moon Bay SLSC |
Team A
|
Russel Fox, Madeleine Hurst
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
Mermaid Beach AEME SLSC Inc |
Team A
|
Hamish Chapman, Amy Barron
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
Mooloolaba SLSC |
Team A
|
Caitlin Gilliman, Jy Duffy
|
Heat 1 |
0 |
|
3 |
Northcliffe SLSC |
Team A
|
Sam Norton, Mackenzie Duffy
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Alexandra Headland SLSC |
Team A
|
Alyssa Bull, James Porter
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Wanda SLSC Inc |
Team A
|
Michael Jnr Georgaris, Georgia Sinclair
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
Northcliffe SLSC |
Team B
|
Tom Norton, Georgia Laird
|
Heat 1 |
0 |
|
4 |
North Bondi SLSC |
Team D
|
Elizabeth Wise, Ben Walker
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
North Burleigh SLSC |
Team A
|
Brad Rodgers, Michaela Whitmee
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
Manly LSC |
Team C
|
Tess Dubberley, Oscar Jones
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
Newport SLSC |
Team B
|
Sascha Taurins, Jayke Rees
|
Heat 1 |
0 |
|
5 |
North Bondi SLSC |
Team A
|
Kirra Lowlett-Richards, Noah Havard
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Team A
|
Cooper Miskell, Bella McCabe
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
Alexandra Headland SLSC |
Team C
|
Jarrad Campbell, Kristy Ellis
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
Elouera SLSC |
Team A
|
Connor Levings, Danielle Polson
|
Heat 1 |
0 |
|
6 |
Currumbin SLSC |
Team A
|
Kirsty Higgison, Jayden Erskine
|
Heat 1 |
0 |
|
7 |
Burnie SLSC |
Team B
|
Nathan Cross, Annette Lakeland
|
Heat 1 |
0 |
|
7 |
Maroochydore SLSC |
Team D
|
Ashley Massie, Jenaya Massie
|
Heat 1 |
0 |
|
7 |
Newport SLSC |
Team C
|
Luke Morrison, Deandra Godoy
|
Heat 1 |
0 |
|
7 |
Redhead SLSC |
Team A
|
Danielle Radford, Samuel Djodan
|
Heat 1 |
0 |
|
8 |
Burnie SLSC |
Team C
|
Brad Rubock, Georgia Askew
|
Heat 1 |
0 |
|
8 |
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Team B
|
Kirstie Hardstaff, David Long
|
Heat 1 |
0 |
|
8 |
Seacliff SLSC |
Team 2
|
Tom May, Francesca Kidd
|
Heat 1 |
0 |
|
8 |
Maroochydore SLSC |
Team B
|
Peter Elford, Alexandra Clarke
|
Heat 1 |
0 |
|
8 |
Manly LSC |
Team B
|
Anthony Vieceli, Ethan Neville, Charlie Morgan
|
Heat 1 |
0 |
|
8 |
Kurrawa SLSC |
Team A
|
Christopher Boult, Bonnie Hancock
|
Heat 1 |
0 |
|